• 15 26 489 89
 • kontakt@djzone.pl
 • pon - pt: 08.00 - 17.00
 • 16

  lis

  2015

Komunikacja miejska, czy wynajęty samochód - jak poruszać się po Krakowie?

Wiele osób już z dużym wyprzedzeniem skreśla kolejne kratki w kalendarzu nie ukrywając, że myśl o zbliżającym się urlopie towarzyszy im na każdym kroku. Nie brakuje też takich, które z dużym wyprzedzeniem planują każdy szczegół wyjazdu. Jeśli planowany urlop ma być spędzany w Krakowie, konieczne wydaje się jednak udzielenie odpowiedzi na jeszcze jedno pytanie. Jest ono związane ze sposobem przemieszczania się po tym mieście. Wiele osób decyduje się na korzystanie z komunikacji miejskiej, nie brakuje jednak i takich, które swobodę cenią sobie do tego stopnia, że nie mogą wyobrazić sobie wizyty w Krakowie bez wynajętego w tym celu samochodu.

Obie możliwości mają swoje wady i zalety. Gdy wybieramy podróż autobusem, zawsze musimy liczyć się z poczuciem pewnej niepewności. Gdy wypożyczymy samochód wiemy, że możemy do niego wsiąść i jechać dokładnie tam, gdzie chcemy. Kolejny problem generowany przez komunikację miejską wiąże się z tym, że nigdy nie wiadomo, jak długo będziemy oczekiwać na dany środek transportu. Co więcej, nawet, jeśli pojawi się już na horyzoncie, nie mamy żadnej pewności, że znajdzie się w nim dla nas miejsce.

Oczywiście, nie jest to rozwiązanie wolne od zalet, nie musimy obawiać się bowiem ani o typowe dla miasta korki, ani o to, że nie będziemy wiedzieli, gdzie zaparkować. Osoby, które mimo wszystko wybierają samochód zwracają uwagę na to, że przekonuje je do tego wygoda. Rzeczywiście, autem możemy dostać się wszędzie tam, gdzie chcemy, a dzisiejsze firmy oferują nie tylko klasyczny wynajem, ale i wynajem samochodu z wykwalifikowanym kierowcą.

 • Telefon:
  15 26 489 89

 • ul. Sosnowa 6
  30-596 Kraków

 • E-mail:
  kontakt@djzone.pl

O nas
logo-footer

Witamy na stronie djzone. Opracowane przez nas artykuły są uaktualniane na bieżąco. Opisujemy tu najlepsze środki lokomocji dla przyjezdnych oraz osób z Krakowa planujących wyjazd za miasto i nie posiadających w danym momencie samochodu. Mamy nadzieję, ze skorzystacie z naszych informacji i okażą się one przydatne.

Banner

Strona naszego partnera merytorycznego. Zapraszamy do zapoznania się naszym zdaniem z eksperckim artykułem na temat leasingowania samochodów do 3,5 tony.

© Copyright djzone. All Rights Reserved.