• 15 26 489 89
 • kontakt@djzone.pl
 • pon - pt: 08.00 - 17.00
 • 20

  lis

  2015

Jakie auto wynająć?

Doradzenie klientowi, który nie wie, jakie auto tak naprawdę chce wypożyczyć nie jest proste. Dlatego zanim doradzimy klientowi konkretny model, powinny go dokładnie wypytać, w jaki celu chce auto wypożyczyć. Inny model auta będzie potrzebny osobie, która wybiera się z rodziną na wakacje, jeszcze inny, który wypożyczonym autem zamierza wyjechać na krótki romantyczny wypad, a jeszcze inny osobie udającej się w podróż służbową. Klientowi, który chce wyjechać na wakacje z rodziną na pewno przyda się van, w którym znajdzie się sporo miejsca i dla pasażerów, i dla sporej ilości bagażu. W vanach swobodnie zmieści się aż dziewięć osób, ich wnętrze jest na tyle obszerne, że nawet na dalekiej trasie wszyscy pasażerowie będą mieli zapewniony wysoki komfort podróży. Współczesne vany są bardzo luksusowe, zapewniają podróż w komfortowych i bezpiecznych warunkach.

Na romantyczny weekend wystarczy niewielkie auto kompaktowe lub miejskie. Są to auta bardzo zwrotne, mało palą. Ich wadą jest mało miejsca na bagaż. Ale na weekend nie musimy zabierać ze sobą zbyt wielu rzeczy. W przypadku osób podróżujących służbowo doradzenie najlepszego modelu auta jest trochę trudniejsze. Dla przedstawiciela handlowego, który oferuje różnego rodzaju usługi wystarczający będzie model kompaktowy. Ale już przedstawiciel oferujący różnego rodzaju produkty, będzie potrzebował vana lub modelu combi. Na pewno przydatne okażą się modele wyposażone w nowoczesne, ułatwiające podróżowanie technologie. Wybierając się do wypożyczalni, powinniśmy mieć jasne sprecyzowane oczekiwania. Jeśli będziemy dokładnie wiedzieli, jakie auto jest nam potrzebne, wizyta w wypożyczalni aut będzie krótka.

 • Telefon:
  15 26 489 89

 • ul. Sosnowa 6
  30-596 Kraków

 • E-mail:
  kontakt@djzone.pl

O nas
logo-footer

Witamy na stronie djzone. Opracowane przez nas artykuły są uaktualniane na bieżąco. Opisujemy tu najlepsze środki lokomocji dla przyjezdnych oraz osób z Krakowa planujących wyjazd za miasto i nie posiadających w danym momencie samochodu. Mamy nadzieję, ze skorzystacie z naszych informacji i okażą się one przydatne.

Banner

Strona naszego partnera merytorycznego. Zapraszamy do zapoznania się naszym zdaniem z eksperckim artykułem na temat leasingowania samochodów do 3,5 tony.

© Copyright djzone. All Rights Reserved.